RKروبیکمپ | RubiKamp

گاهی وقتا تنها چیزی که یک آدم لازم داره فرصته!

در روبیکمپ هر لپ‌تاپ یه مدرسه هوشمنده که به دورترین نقاط ایران فرستاده می‌شه، یه فرصت برای عبور از محدودیت‌ها.

۲۲/۲۲

لپ‌تاپ / تهیه‌شده
۴۰لپ‌تاپ خریداری‌شده
۶۵همراه و حمایتگر مالی

هدف اولیه روبیکمپ داشتن یک دانشجوی دختر و پسر از هر استان ایرانه! ما با این هدف ۲۲ لپ‌تاپ فاصله داریم!

چرا لپ‌تاپ؟

هر لپ‌تاپ یک مدرسه هوشمنده. ابزاری که یک نفر می‌تونه با کمکش در کلاس‌های روبیکمپ شرکت کنه.

روبیکمپ کجاست؟

روبیکمپ مجموعه‌ای برای گسترش افق‌های فکری نوجوان‌های کمتربهره‌مند ولی مستعد ایرانه! مدرسه هوشمند روبیکمپ یک‌ لپ‌تاپ (حدود ۱۰ میلیونی) هست که به مدت یک سال به ‌بچه‌ها امانت داده میشه. آموزش‌های روبیکمپ برای هر نوجوان از هر نقطه از ایرانه که به اینترنت دسترسی داره. بچه‌ها در مدت یک سال و در چهار ترم آموزشی به صورت آنلاین و رایگان مهارت‌های رهبری و تکنولوژی محور مانند علم‌داده، طراحی اپلیکیشن، طراحی گرافیک، توسعه وب و… رو یاد ‌می‌گیرند. در روبیکمپ بعضی از بچه‌ها فریلنسر می‌شن. بعضیا اینترنشیپ می‌گیرن و یا برخی مدیریت روبیکمپ رو برعهده خواهند داشت. هر سال این لپ‌تاپ دست فرد جدیدی در نقطه دیگری از ایران خواهد بود.

۲۷فارغ‌التحصیل
۷۰۰ثبت‌نامی
۹۳پذیرفته‌شده
۱۶۷۲ساعت آموزش

لپ‌تاپی برای مناسب‌ترین نوجوان

همه دانشجو‌های روبیکمپ توسط بقیه ان‌جی‌اوها یا تسهیلگرهای اجتماعی معرفی و با آزمون چند مرحله‌ای انتخاب می‌شن. ما اطمینان پیدا می‌کنیم که این لپ‌تاپ‌‌ها به دست نوجوان‌های با استعدادی برسن که شاید این تنها فرصت زندگیشون باشه.

من هم یک روبیکمپی هستم!

برای حمایت از کمپین می‌تونی، این عکس رو دانلود و تو استوری اینستاگرامت منتشر کنی!

دانلود عکس

بعد از حمایت مالی چه اتفاقی میفته؟

 • عضویت در کانال تلگرام

  برای اینکه در جریان خرید لپ‌تاپ‌ها باشید اینجا عضو بشید.

 • خریداری لپ‌تاپ

  بر اساس مبلغ جمع‌آوری شده، لپ‌تاپ‌ها خریداری می‌شن.

 • واگذاری به دانشجوها

  لپ‌تاپ‌ها به شکل امانت به دست دانشجوها می‌رسن.

 • ادامه‌دار بودن چرخه

  این چرخه تا زمانی که لپ‌تاپ‌ها سالم باشن ادامه داره.

نظر بچه‌ها موقع دریافت پک روبیکمپ

امیرعلی

نوشهر (مازندران)

خیلی ذوق زده شدم و احساس کردم قدم به قدم رویاهای من داره تبدیل به واقعیت میشه و شروع این واقعیت از حضور در روبیکمپ است و امیدوارم خانواده روبیکپ انقدر بزرگ بشه تا بچه های بیشتری به اهدافشون برسن.

سعید

میبد (یزد)

ظهر از مدرسه رسیدم خونه. قرار بود برام کتاب زبان ارسال بشه. بهم گفتن حدس بزن چی آوردن، گفتم کتاب زبان. گفتن دیگه چی؟ گفتم قرار نبوده چیز دیگه ای باشه. وقتی اومدم و بسته رو باز کردم دیدم که بله، روبیکمپ سنگ تموم گذاشته و لپ تاپ و مخلفاتش رو هم به همراه کتاب زبان ارسال کرده. خوشحال شدم و از کادر روبیکمپ بابت این همه زحمت و تلاششون متشکرم.

فاطمه

زابل (سیستان و بلوچستان)

پکیجی که من از روبیکمپ دریافت کردم واقعا برای من یک تجربه جذاب و دوست داشتنی بود. پکیج روبیکمپ برای من فقط چند کتاب زبان و لپ تاپ ساده نیستند و من آنها را وسیله و ابزار پیشرفت و یادگیریم میبینم و به همین دلیل است که از لحظه اول برایم با ارزش بودند .در این پکیج چند کتاب داستان انگلیسی جذاب نیز بود که روز اول همه آنها را با علاقه خواندم و تمام کردم. با ارزش ترین و مهم ترین بخش این پکیج برای من کارت پستالی بود که همراه با پکیج ارسال شده بود. روی این کارت پستال یک متن نوشته شده بود که تقریبا هر روز آن را می خواندم و می خوانم و انگیزه می گیرم و لذت می برم.در پایان پکیج روبیکمپ چیزی بیش از حد انتظاراتم بود و باعث افزایش انگیزه و اعتماد به نفسم در طول مسیر جذاب یادگیری در روبیکمپ شد و مثل یک دوست همراهم بود.

سینا

همدان (همدان)

من اون روزی که پیام از پست برام اومد سرکار بودمو و ساعت ۲ ظهر بود بعد از بستن نمایشگاه فقط میدویدم که برسم خونم وقتی رسیدم با یه جعبه خیلی بزرگ مواجه شدم و خیلی ذوق داشتم وقتی هر کدوم از وسایل و باز میکردم تو ذهنم تداعی میشد که تو استوری‌ها اینو دیدم وقتی آخرش مسلک روبیکمپ و دیدم خیلی ازش خوشم اومد از همون روز بالای میزم گذاشتم و میبینمش

سبحان

بندرعباس (هرمزگان)

اول که فهمیدم پکیج رو برام ارسال کردن خیلی هیجان داشتم بعد از اینکه به دستم رسید دیدم یه کیف خوشگل همراه با روبی ( همون عروسک گوگولیه ) کتاب های زبان، شارژ لپ تاپ، موس و خود لپ تاپ خیلی مرتب چیده شده بودن و جوری نبود که بخوایم کلی بگردیم دنبال یه چیزی. خیلی ممنونم از روبیکمپ بابت همچین پکیج زیبا و مرتب

شاید سوال شما هم باشه!

ارزش‌های ما در روبیکمپ

 • کرامت و احترام
 • تنوع اندیشه
 • اثرگذاری اجتماعی
 • همدلی

با اشتراک گذاشتن این صفحه با دیگران، کمک بزرگی به ما می‌کنی.

با روبیکمپ بیشتر آشنا شو!