همکاری با روبیکمپ

همکاری با روبیکمپ
معرفی به دیگران

ما به چشم‌انداز و ماموریت روبیکمپ باور داریم و به ایده روبیکمپ می‌بالیم. بزرگترین کمک به ما معرفی روبیکمپ به دوستانتان است! توی گفتگوهای دوستانه‌تون می‌تونید ما رو به بقیه معرفی کنید. یکی از پست‌های ما رو براشون بفرستین یا پادکست روبیکمپ در طبقه ۱۶ یا کارنکن رو به دوستانتون پیشنهاد بدین.

سفیر ما باشید

موفقیت روبیکمپ در گرو پیدا کردن بچه‌های مستعد و با انگیزه است. اگر نوجوان ۱۴-۱۶ ساله مستعد در زمینه تکنولوژی می‌شناسین که نیاز به فرصتی برای رشد داره لطفا روبیکمپ را به والدین و خود فرد معرفی کنید و کمک کنید تا فرم ثبت‌نام رو پر کنند.

روبیکمپی شوید

شما می توانید عضوی از تیم روبیکمپ باشید و به صورت فعالانه و داوطلبانه در بخش‌های مختلف و انجام فعالیت‌های روبیکمپ نقش داشته باشید. همچنین حضور شما باعث همفکری بیشتر برای بهبود روند روبیکمپ خواهد شد. برای این منظور فرم همکاری رو پر کنید و منتظر خبر از ما باشید. توجه داشته باشید که گاهی تعداد درخواست همکاری بیشتر از تعداد دانشجوهای روبیکمپ هست و امکان کمک گرفتن از همه افراد وجود ندارد و ما باید منتظر باشیم تا شرایط مناسب از توانایی شما کمک بگیریم.

منتور یه نوجوون با استعداد بشین

ما یکسال تلاش می‌کنیم که نوجوان‌های مستعد که وارد روبیکمپ شده‌اند به افرادی بامهارت و با اخلاق حرفه‌ای باشند. ولی مسیر رشد یکساله نیست و شما میتونید در ادامه این مسیر همراه ما باشید. منتورهای روبیکمپ کسانی هستند که تجربه زیسته ارزشمندی دارند و شناخت عمیقی به دیدگاه روبیکمپ دارند و آن را باور دارند. منتورشیپ ادامه راه روبیکمپ است. فارغ التحصیلان روبیکمپ اگرچه برخی از مهارت‌های نرم و سخت را فرا گرفته‌اند ولی این مهارت‌ها کلی بوده‌اند و برای ادامه مسیر پیشرفت‌شان نیاز به همراهی و تشویق تخصصی و متمرکز یک فرد دارند تا بتوانند:

  1. خودشان را بشناسند.
  2. علایقشان را بدانند.
  3. نواقص مهارتی خود را بدانند و منابع موجود برای برطرف کردن آن را شناسایی کنند.
  4. نتورک کنند و در نهایت به این سمت حرکت کنند.

برای این منظور لطفا فرم همکاری را پر کنید و اشاره کنید که به این عنوان می‌خواهید همکاری کنید.

فارغ‌التحصیلان روبیکمپ کسانی هستند که ما یک‌سال مداوم باهاشون کار کردیم. کسانی که علاوه بر داشتن مهارت، مسئولیت پذیر هستند. اگر موقعیت کارآموزی خصوصا آنلاین برای یه فرد جونیور و مستعد دارین لطفا به ما معرفی کنید تا پروژه و محیط کار واقعی آشنا بشن. اینطوری می‌تونید فرصت‌های واقعی رو به مناطق دور افتاده‌ای ببرین که اینترنت و استعداد دارند ولی محدود به جغرافیا هستند. برای این منظور فرم همکاری رو پر کنید و اشاره کنید که برای کارآموزی می‌تونید کمک کنید.

با برای فردای بچه‌های ایران